BC034-10-A-V-0150-L-C | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BC034-10-A-V-0150-L-C |
Kuvaus | 10POS 1.0MM PITCH HEADER, SIL, S |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | piikkirimaliitin Kiinnitys pintaan, Suorakulma 10 napainen 0,039" (1,00mm) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | BC034-10-A-V-0150-L-C -mallit |
Kategoria | Kontaktin pituus - liitäntä 0,059" (1,50mm) |
Valm. | Eristyksen korkeus 0,059" (1,50mm) |
Sarja | Kontaktin muoto Neliö |
Osan tila Aktiivinen | Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä Flash |
Liittimen tyyppi | Kontaktin pintakäsittely - tappi Kulta |
Kontaktin tyyppi Urosnasta | Kontaktin materiaali Fosfori-pronssi |
Jako - liitäntä | Eristyksen materiaali Nestekidepolymeeri (LCP) |
Napojen lukumäärä | Toimintalämpötila -40°C – 105°C |
Rivien lukumäärä 1 | Materiaalin syttyvyysluokitus UL94V-0 |
Kuormitettujen napojen lukumäärä Kaikki | Eristyksen väri Musta |
Tyyppi | Virtaluokitus (ampeeria) 1A per kosketin |