10-10-A-0152-C-4-08-4-T
DigiKeyn tuotenumero
2073-10-10-A-0152-C-4-08-4-T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
10-10-A-0152-C-4-08-4-T
Kuvaus
1MM PITCH FFC, 10 CONTACTS, A TY
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 Napainen FFC, FPC Kaapeli 0,039" (1,00mm) 5,984" (152,00mm)
Kategoria
Johtimien lukumäärä
10
Valmistaja
GCT
Jako
0,039" (1,00mm)
Sarja
Pituus
5,984" (152,00mm)
Pakkaustapa
Kotelo
Pituus - paljaat päät
0,157" (4,00mm)