05-45-D-0152-A-4-06-4-G on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
GCT
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
GCT
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Würth Elektronik
Varastossa: 42
Uusi tuote
45 Napainen FFC, FPC Kaapeli 0,020" (0,50mm) 5,984" (152,00mm)
05-45-D-0152-A-4-06-4-G
DigiKeyn tuotenumero
2073-05-45-D-0152-A-4-06-4-G-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
05-45-D-0152-A-4-06-4-G
Kuvaus
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 45
Tarkka kuvaus
Jako
0,020" (0,50mm)
Sarja
Pituus
5,984" (152,00mm)
Pituus - paljaat päät
0,157" (4,00mm)