05-33-D-0101-A-4-06-4-G
DigiKeyn tuotenumero
2073-05-33-D-0101-A-4-06-4-G-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
05-33-D-0101-A-4-06-4-G
Kuvaus
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 33
Tarkka kuvaus
33 Napainen FFC, FPC Kaapeli 0,020" (0,50mm) 3,976" (101,00mm)
Jako
0,020" (0,50mm)
Sarja
Pituus
3,976" (101,00mm)
Pituus - paljaat päät
0,157" (4,00mm)