05-20-A-0304-A-4-06-4-G
DigiKeyn tuotenumero
2073-05-20-A-0304-A-4-06-4-G-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
05-20-A-0304-A-4-06-4-G
Kuvaus
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 20
Tarkka kuvaus
20 Napainen FFC, FPC Kaapeli 0,020" (0,50mm) 12,0" (304,8mm)
Jako
0,020" (0,50mm)
Sarja
Pituus
12,0" (304,8mm)
Pituus - paljaat päät
0,157" (4,00mm)