05-17-A-0228-A-4-06-4-T-HF on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
GCT
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Uusi tuote
17 Napainen FFC, FPC Kaapeli 0,020" (0,50mm) 8,976" (228,00mm)
05-17-A-0228-A-4-06-4-T-HF
DigiKeyn tuotenumero
2073-05-17-A-0228-A-4-06-4-T-HF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
05-17-A-0228-A-4-06-4-T-HF
Kuvaus
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 17
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Johtimien lukumäärä
17
Jako
0,020" (0,50mm)
Sarja
Pituus
8,976" (228,00mm)
Pituus - paljaat päät
0,157" (4,00mm)