05-16-D-0030-A-4-06-4-G
DigiKeyn tuotenumero
2073-05-16-D-0030-A-4-06-4-G-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
05-16-D-0030-A-4-06-4-G
Kuvaus
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 16
Tarkka kuvaus
16 Napainen FFC, FPC Kaapeli 0,020" (0,50mm) 1,181" (30,00mm)
Kategoria
Johtimien lukumäärä
16
Jako
0,020" (0,50mm)
Sarja
Pituus
1,181" (30,00mm)
Pituus - paljaat päät
0,157" (4,00mm)