05-14-A-0254-A-4-06-4-G
DigiKeyn tuotenumero
2073-05-14-A-0254-A-4-06-4-G-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
05-14-A-0254-A-4-06-4-G
Kuvaus
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 14
Tarkka kuvaus
14 Napainen FFC, FPC Kaapeli 0,020" (0,50mm) 10,0" (254,0mm)
Kategoria
Johtimien lukumäärä
14
Jako
0,020" (0,50mm)
Sarja
Pituus
10,0" (254,0mm)
Pituus - paljaat päät
0,157" (4,00mm)