05-12-D-0127-A-4-06-4-G
DigiKeyn tuotenumero
2073-05-12-D-0127-A-4-06-4-G-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
05-12-D-0127-A-4-06-4-G
Kuvaus
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 12
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 Napainen FFC, FPC Kaapeli 0,020" (0,50mm) 5,000" (127,00mm)
Jako
0,020" (0,50mm)
Sarja
Pituus
5,000" (127,00mm)
Pituus - paljaat päät
0,157" (4,00mm)