05-12-A-0076-A-4-06-4-G
DigiKeyn tuotenumero
2073-05-12-A-0076-A-4-06-4-G-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
05-12-A-0076-A-4-06-4-G
Kuvaus
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 12
Tarkka kuvaus
12 Napainen FFC, FPC Kaapeli 0,020" (0,50mm) 2,992" (76,00mm)
Kategoria
Johtimien lukumäärä
12
Jako
0,020" (0,50mm)
Sarja
Pituus
2,992" (76,00mm)
Pituus - paljaat päät
0,157" (4,00mm)