05-12-A-0030-A-4-06-4-G
DigiKeyn tuotenumero
2073-05-12-A-0030-A-4-06-4-G-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
05-12-A-0030-A-4-06-4-G
Kuvaus
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 12
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 Napainen FFC, FPC Kaapeli 0,020" (0,50mm) 1,181" (30,00mm)
Kategoria
Johtimien lukumäärä
12
Valmistaja
GCT
Jako
0,020" (0,50mm)
Sarja
Pituus
1,181" (30,00mm)
Pakkaustapa
Pussi
Pituus - paljaat päät
0,157" (4,00mm)