05-09-D-0076-A-4-06-4-G on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
GCT
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
GCT
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Uusi tuote
9 Napainen FFC, FPC Kaapeli 0,020" (0,50mm) 2,992" (76,00mm)
05-09-D-0076-A-4-06-4-G
DigiKeyn tuotenumero
2073-05-09-D-0076-A-4-06-4-G-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
05-09-D-0076-A-4-06-4-G
Kuvaus
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 9 C
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Johtimien lukumäärä
9
Valmistaja
Jako
0,020" (0,50mm)
Sarja
Pituus
2,992" (76,00mm)
Pakkaustapa
Pussi
Pituus - paljaat päät
0,157" (4,00mm)