05-09-A-0050-A-4-06-4-T-HF on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
GCT
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
GCT
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Uusi tuote
9 Napainen FFC, FPC Kaapeli 0,020" (0,50mm) 1,969" (50,00mm)
05-09-A-0050-A-4-06-4-T-HF
DigiKeyn tuotenumero
2073-05-09-A-0050-A-4-06-4-T-HF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
05-09-A-0050-A-4-06-4-T-HF
Kuvaus
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 9 C
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Johtimien lukumäärä
9
Valmistaja
Jako
0,020" (0,50mm)
Sarja
Pituus
1,969" (50,00mm)
Pakkaustapa
Pussi
Pituus - paljaat päät
0,157" (4,00mm)