05-08-A-0050-A-4-06-4-G
DigiKeyn tuotenumero
2073-05-08-A-0050-A-4-06-4-G-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
05-08-A-0050-A-4-06-4-G
Kuvaus
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 8 C
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 Napainen FFC, FPC Kaapeli 0,020" (0,50mm) 1,969" (50,00mm)
Kategoria
Johtimien lukumäärä
8
Valmistaja
GCT
Jako
0,020" (0,50mm)
Sarja
Pituus
1,969" (50,00mm)
Pakkaustapa
Pussi
Pituus - paljaat päät
0,157" (4,00mm)