UEZGUI-RX62N-35QT-BA on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Future Designs Inc.
Varastossa: 45
Tekniset tiedot
Resistiivinen Näyttömoduulit - LCD, graafinen Transmissiivinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) TFT - väri I2C, SPI 3,5" (88,90mm) 320 x 240 (QVGA)
UEZGUI-RX62N-35QT-BA
DigiKeyn tuotenumero
622-1053-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UEZGUI-RX62N-35QT-BA
Kuvaus
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Näytön diagonaalinen koko
3,5" (88,90mm)
Katselualue
70,08mm lev. x 52,56mm kork.