UEZGUI-35CP-BA
DigiKeyn tuotenumero
622-1097-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UEZGUI-35CP-BA
Kuvaus
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kapasitiivinen Näyttömoduulit - LCD graafinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) TFT - väri I2C, SPI, UART, USB 3,5" (88,90mm) 320 x 240 (QVGA)
Kategoria
Katselualue
70,08mm lev. x 52,56mm kork.
Valmistaja
Future Designs Inc.
Taustavalo
LED
Sarja
Pikselit
320 x 240 (QVGA)
Pakkaustapa
Irtotavara
Rajapinta
I2C, SPI, UART, USB
Osan tila
Aktiivinen
Grafiikan väri
Punainen, Vihreä, Sininen (RGB)
Näytön tyyppi
TFT - väri
Taustaväri
Musta
Kosketusnäyttö
Kapasitiivinen
Pisteiden väli
0,22mm lev. x 0,22mm kork.
Näytön diagonaalinen koko
3,5" (88,90mm)