FSP850-50FGPH3
DigiKeyn tuotenumero
2967-FSP850-50FGPH3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FSP850-50FGPH3
Kuvaus
AC/DC CNVT 3.3V 5V 12V -12V 850W
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 4 Lähtö 3,3V 5V 12V -12V 90 – 264VAC Tulo
Kategoria
Sähkövirta - lähtö 1
20 A
Valm.
Sähkövirta - lähtö 2
20 A
Sarja
Sähkövirta - lähtö 3
70.8 A
Pakkaustapa
Kotelo
Sähkövirta - lähtö 4
500 mA
Teho (wattia)
Tyyppi
Koteloitu
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Lähtöjen lukumäärä
4
Tehokkuus
80%
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Ominaisuudet
Valmiustilan lähtö, Yleistulo
Jännite - lähtö 1
3,3V
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - lähtö 2
5V
Koko/mitat
8,66" pit. x 3,21" lev. x 1,59" kork. (220,0mm x 81,5mm x 40,5mm)
Jännite - lähtö 3
12V