FSP330-AAAN3
DigiKeyn tuotenumero
2967-FSP330-AAAN3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FSP330-AAAN3
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 330W
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24V 330 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
500mW (maks.)
Valmistaja
FSP Technology Inc.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Tehokkuus
Taso VI, CoC taso 2
Toimintalämpötila
0°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Lähtöliitin
Teho, DIN, 4 nastaa
Käyttöalue
Kansainvälinen
Johdon pituus
47,2" (1,20m)
Malli
Työpöytä (luokka I)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Koko/mitat
7,87" pit. x 3,94" lev. x 1,06" kork. (200,0mm x 100,0mm x 27,0mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV, VCCI
Lähtöjännite
24V
Vakionumero
60950-1; 62368-1
Virta - lähtö (maks.)
13,75A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
330 W