FSP180-50FGNBI(M)
DigiKeyn tuotenumero
2967-FSP180-50FGNBI(M)-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FSP180-50FGNBI(M)
Kuvaus
AC/DC CNVT 3.3V 5V 12V -12V 180W
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
ATX AC-DC-muuntimet 4 Lähtö 3,3V 5V 12V -12V 90 – 264VAC Tulo
Kategoria
Sähkövirta - lähtö 2
12 A
Valm.
Sähkövirta - lähtö 3
12 A
Sarja
Sähkövirta - lähtö 4
300 mA
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Tyyppi
ATX
Tehokkuus
0.72
Lähtöjen lukumäärä
4
Toimintalämpötila
50°C
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Ominaisuudet
Valmiustilan lähtö, Yleistulo
Jännite - lähtö 1
3,3V
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - lähtö 2
5V
Koko/mitat
5,91" pit. x 3,21" lev. x 1,59" kork. (150,0mm x 81,5mm x 40,5mm)
Jännite - lähtö 3
12V
Hyväksyjä
CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV
Jännite - lähtö 4
-12V
Vakionumero
60601-1; 60950-1
Sähkövirta - lähtö 1
8 A