FSP060-DAAN3
DigiKeyn tuotenumero
2967-FSP060-DAAN3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FSP060-DAAN3
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24V 60 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
75mW
Valmistaja
FSP Technology Inc.
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
0.89
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
0°C – 70°C
Käyttöalue
Kansainvälinen
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,5mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 9,5mm
Malli
Työpöytä (luokka I)
Johdon pituus
47" (1,20m)
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
4,33" pit. x 2,44" lev. x 1,24" kork. (110,0mm x 62,0mm x 31,5mm)
Lähtöjännite
24V
Hyväksyjä
CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Virta - lähtö (maks.)
2,5A
Vakionumero
60950-1; 62368-1
Teho (wattia)
60 W