FSP036-DHAN3 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
GlobTek, Inc.
Varastossa: 425
Tekniset tiedot
12V 36 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
FSP036-DHAN3
DigiKeyn tuotenumero
2967-FSP036-DHAN3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FSP036-DHAN3
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 36W
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
500mW
Valmistaja
FSP Technology Inc.
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
88,30%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
0°C – 70°C
Käyttöalue
Kansainvälinen
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,5mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 9,5mm
Malli
Työpöytä (luokka I)
Johdon pituus
59" (1,50m)
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
4,33" pit. x 1,97" lev. x 1,26" kork. (110,0mm x 50,0mm x 32,0mm)
Lähtöjännite
12V
Hyväksyjä
CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Virta - lähtö (maks.)
3A
Vakionumero
60950-1; 62368-1
Teho (wattia)
36 W