FT5HNBPK12.288-T1
DigiKeyn tuotenumero
631-FT5HNBPK12.288-T1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
631-FT5HNBPK12.288-T1CT-ND - Cut Tape (CT)
631-FT5HNBPK12.288-T1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FT5HNBPK12.288-T1
Kuvaus
XTAL OSC TCXO 12.2880MHZ HCMOS
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12.288 MHz TCXO HCMOS Oskillaattori 3,3V 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±2,5ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
6mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,059" (1,50mm)