FO3HSKDM33.333-T2
DigiKeyn tuotenumero
631-FO3HSKDM33.333-T2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
631-FO3HSKDM33.333-T2CT-ND - Cut Tape (CT)
631-FO3HSKDM33.333-T2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FO3HSKDM33.333-T2
Kuvaus
XTAL OSC XO 33.3330MHZ HCMOS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33.333 MHz XO (standardi) HCMOS Oskillaattori 1,8V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
1,8V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
15mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)