FKFSREIBM0.032768-T3
DigiKeyn tuotenumero
631-FKFSREIBM0.032768-T3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
631-FKFSREIBM0.032768-T3CT-ND - Cut Tape (CT)
631-FKFSREIBM0.032768-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FKFSREIBM0.032768-T3
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 6pF 50 kOhms 4-SOJ, 5,50mm jako
Kategoria
Kuormakapasitanssi
6pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 kOhms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
kHz Crystal (äänirauta)
Pakkaus / kotelo
Taajuus
32.768 kHz
Koko/mitat
0,343" pit. x 0,146" lev. (8,70mm x 3,70mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,098" (2,50mm)