FK13AEIBI0.032768-T3
DigiKeyn tuotenumero
631-FK13AEIBI0.032768-T3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
631-FK13AEIBI0.032768-T3CT-ND - Cut Tape (CT)
631-FK13AEIBI0.032768-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FK13AEIBI0.032768-T3
Kuvaus
CRYSTAL 32.768KHZ 6PF SMT
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 6pF 70 kOhms 2-SMD, ei johtoa
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
70 kOhms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
kHz Crystal (äänirauta)
Pakkaus / kotelo
Taajuus
32.768 kHz
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD (3,2x1,5)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,059" lev. (3,20mm x 1,50mm)
Kuormakapasitanssi
6pF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)