FC5BQCCMM12.0-T1
DigiKeyn tuotenumero
631-FC5BQCCMM12.0-T1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
631-FC5BQCCMM12.0-T1CT-ND - Cut Tape (CT)
631-FC5BQCCMM12.0-T1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FC5BQCCMM12.0-T1
Kuvaus
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 MHz ±30ppm Kiteet 20pF 80 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Kuormakapasitanssi
20pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
12 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (5x3,2)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)