FC1BSHFEM32.0-T3
DigiKeyn tuotenumero
631-FC1BSHFEM32.0-T3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
631-FC1BSHFEM32.0-T3CT-ND - Cut Tape (CT)
631-FC1BSHFEM32.0-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FC1BSHFEM32.0-T3
Kuvaus
CRYSTAL 32MHZ 10PF SMT
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32 MHz ±10ppm Kiteet 10pF 80 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Kuormakapasitanssi
10pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
32 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2x1,6)
Taajuuden vakaus
±15ppm
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)