C202A-YTY-LW65
DigiKeyn tuotenumero
2632-C202A-YTY-LW65-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C202A-YTY-LW65
Kuvaus
20X2 STN YELLOW/GREEN CHARACTER
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Merkkipohjainen näyttömoduuli Transflektiivinen 5 x 7 pistettä STN - Super-Twisted Nematic LED - keltainen Rinnakkainen 116,00mm x 37,00mm x 13,50mm
Kategoria
Ulkomitat pit. x lev. x kork.
116,00mm x 37,00mm x 13,50mm
Valmistaja
Focus LCDs
Katselualue
83,00mm pit. x 18,60mm lev.
Sarja
Taustavalo
LED - keltainen
Pakkaustapa
Kotelo
Syöttöjännite
5V
Osan tila
Aktiivinen
Pisteen koko
0,60mm lev. x 0,65mm kork.
Merkkien lukumäärä
40.0
Rajapinta
Rinnakkainen
Näyttömuoto
20 x 2
Ohjaimen tyyppi
ST7066U
Merkkiformaatti
5 x 7 pistettä
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Näytön tyyppi
STN - Super-Twisted Nematic
Tekstin väri
Musta
Näyttötila
Transflektiivinen
Taustaväri
Keltainen/vihreä
Merkkikoko
5,55mm kork. x 3,20mm lev.