ROA170163/2
DigiKeyn tuotenumero
2166-ROA170163/2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ROA170163/2
Kuvaus
EVAL BOARD FOR PMU8218
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMU8218 - DC/DC-muunnin 1 ei-erotettu lähtö lähtöä arviointialusta
Kategoria
Lähtöjännite
0,6V – 5,5V
Valmistaja
Flex Power Modules
Lähtövirta
4A
Pakkaustapa
Kotelo
Jännite - tulo
4,5V – 17V
Osan tila
Aktiivinen
Sisältö
Piirilevyt
Päätarkoitus
DC/DC-muunnin
Käytetty mikropiiri/osa
PMU8218
Lähdöt ja tyypit
1 ei-erotettu lähtö
Päätuotenumero
Teho - lähtö
22W