7S.43.9.024.0211
DigiKeyn tuotenumero
2066-7S.43.9.024.0211-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
7S.43.9.024.0211
Kuvaus
SFTY RLY GUIDE 2NO+1NC 6A 24VDC
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Turvarele 3PST-2NO/1NC (2 muoto A, 1 muoto B) 24VDC Kela DIN-kisko
Kategoria
Terminointityyppi
Jousiliitosnapa
Valmistaja
Finder Relays, Inc.
Vetovarmuusjännite
20,4VDC
Sarja
Päästövarmuusjännite
2,4VDC
Pakkaustapa
Irtotavara
Käyttöaika
10 ms
Osan tila
Aktiivinen
Vapautusaika
7 ms
Asennustyyppi
DIN-kisko
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Kelan jännite
24VDC
Kontaktin materiaali
Hopea-tinaoksidi (AgSnO), hopea-nikkeli (AgNi), kulta (Au)
Releen koskettimet
3PST-2NO/1NC (2 muoto A, 1 muoto B)
Kelan virta
60 mA
Kontaktin luokitus (virta)
6 A
Kelan teho
1,45W
Kytkentäjännite
250VAC - nim.
Kelan resistanssi
400 Ohms