QSYL-1/4-10
DigiKeyn tuotenumero
2171-QSYL-1/4-10-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
QSYL-1/4-10
Kuvaus
PUSH-IN Y-FITTING
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Työntöliittimestä kierteelliseen Y-sovitus, suorakulma 10mm ulkohalk. putket Vapaasti riippuva (linja)
Kategoria
Käyttöön seuraavan kanssa/liittyvät tuotteet
10mm ulkohalk. putket
Valmistaja
Festo Corporation
Käyttöpaine
-14 – 87 PSI (-1 – 6 bar)
Sarja
Toimintalämpötila
-10°C – 80°C