DSNU-25-100-PPS-A
DigiKeyn tuotenumero
2171-DSNU-25-100-PPS-A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSNU-25-100-PPS-A
Tarkka kuvaus
Lineaarinen toimilaite Pyöreä sylinteri 3,937" (100,00mm)
Kategoria
Liikkeen pituus
3,937" (100,00mm)
Käyttöpaine
8,7 – 145 PSI (0,6 – 10 bar)
Liitäntämenetelmä
G1/8
Akselin malli
Ulkokierre M8
Toimintalämpötila
-20°C – 80°C