DSNU-16-80-PPS-A
DigiKeyn tuotenumero
2171-DSNU-16-80-PPS-A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSNU-16-80-PPS-A
Tarkka kuvaus
Lineaarinen toimilaite Pyöreä sylinteri 3,150" (80,00mm)
Kategoria
Liikkeen pituus
3,150" (80,00mm)
Käyttöpaine
11,6 – 145 PSI (0,8 – 10 bar)
Liitäntämenetelmä
M5
Akselin malli
Ulkokierre M6
Toimintalämpötila
-20°C – 80°C