DSNU-16-100-PPS-A
DigiKeyn tuotenumero
2171-DSNU-16-100-PPS-A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSNU-16-100-PPS-A
Kuvaus
ISO CYLINDER
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lineaarinen toimilaite Pyöreä sylinteri 3,937" (100,00mm)
Kategoria
Liikkeen pituus
3,937" (100,00mm)
Valmistaja
Festo Corporation
Toiminta
Double Acting
Sarja
Käyttöpaine
11,6 – 145 PSI (0,8 – 10 bar)
Pakkaustapa
Irtotavara
Liitäntämenetelmä
M5
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
ISO-standardisoitu
Tyyppi
Lineaarinen toimilaite
Akselin malli
Ulkokierre M6
Rakenne
Pyöreä sylinteri
Toimintalämpötila
-20°C – 80°C