DSBC-32-30-PPSA-N3
DigiKeyn tuotenumero
2171-DSBC-32-30-PPSA-N3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSBC-32-30-PPSA-N3
Kuvaus
STANDARDS-BASED CYLINDER
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lineaarinen toimilaite 1,181" (30,00mm)
Kategoria
Liikkeen pituus
1,181" (30,00mm)
Käyttöpaine
9 – 174 PSI (0,6 – 12 bar)
Pakkaustapa
Irtotavara
Rakenne
Square Cylinder
Toimintalämpötila
-20°C – 80°C