DSBC-32-100-PPSA-N3
DigiKeyn tuotenumero
2171-DSBC-32-100-PPSA-N3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSBC-32-100-PPSA-N3
Kuvaus
ISO CYLINDER
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lineaarinen toimilaite Yhdystanko sylinteri 3,937" (100,00mm)
Kategoria
Toiminta
Double Acting
Valmistaja
Festo Corporation
Käyttöpaine
8,7 – 174 PSI (0,6 – 12 bar)
Sarja
Liitäntämenetelmä
G1/8
Pakkaustapa
Pussi
Ominaisuudet
ISO-standardisoitu
Osan tila
Aktiivinen
Akselin malli
Ulkokierre M10 x 1,25
Tyyppi
Lineaarinen toimilaite
Toimintalämpötila
-20°C – 80°C
Rakenne
Yhdystanko sylinteri
Päätuotenumero
Liikkeen pituus
3,937" (100,00mm)