FMC0202085-36
DigiKeyn tuotenumero
5328-FMC0202085-36-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FMC0202085-36
Kuvaus
COAX CBL SMA TO SMA 36"
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano SMA – SMA 36,00" (914,40mm)
Kategoria
2. kontaktin sukupuoli
Uros
Valmistaja
Fairview Microwave
2. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Pakkaustapa
Irtotavara
Pituus
36,00" (914,40mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kaapelin impedanssi
50 Ohms
Tyyppi
SMA – SMA
Liittimen impedanssi
50 Ohms
1. liitin
SMA-urosliitin
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
1. kontaktin sukupuoli
Uros
Taajuus - maks.
18 GHz
1. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Väri
Sininen
2. liitin
SMA-urosliitin
Toimintalämpötila
-65°C – 165°C