2512063007Y0
DigiKeyn tuotenumero
1934-1406-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1934-1406-1-ND - Cut Tape (CT)
1934-1406-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
2512063007Y0
Kuvaus
FERRITE BEAD 30 OHM 1206 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
30 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 1206 (3216 metrinen) 800mA 100mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
2512063007Y0 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
800mA
Valmistaja
Fair-Rite Products Corp.
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
100mOhm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Johtojen lukumäärä
1
Korkeus (maks.)
0,051" (1,30mm)
Impedanssi taajuudella
30 Ohms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)