2506036007Y3
DigiKeyn tuotenumero
1934-1396-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1934-1396-1-ND - Cut Tape (CT)
1934-1396-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
2506036007Y3
Kuvaus
FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
60 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 3A 40mOhm
EDA/CAD-mallit
2506036007Y3 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
3A
Valmistaja
Fair-Rite Products Corp.
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
40mOhm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Johtojen lukumäärä
1
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Impedanssi taajuudella
60 Ohms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)