EFD2471A3S-10MH4L
DigiKeyn tuotenumero
776-EFD2471A3S-10MH4L-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EFD2471A3S-10MH4L
Kuvaus
FLEXMIMO WIFI 6E ANTENNA
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2,45GHz, 5,45GHz, 6,5625GHz Wi-Fi FlexPIFA RF-antennit 2,4GHz – 2,5GHz, 4,9GHz – 6GHz, 6GHz – 7,125GHz 2,2dBi, 3,8dBi, 3,3dBi MHF4L Liima
Kategoria
Raitojen lukumäärä
3
Valmistaja
Ezurio
VSWR
2,5
Pakkaustapa
Pussi
Vahvistus
2,2dBi, 3,8dBi, 3,3dBi
Osan tila
Aktiivinen
Teho - maksimi
10 W
RF-perhe/standardi
WiFi
Ominaisuudet
Kaapeli - 100mm
Taajuusryhmä
Laajakaista
Terminointi
MHF4L
Taajuus (keskikohta/kaista)
2,45GHz, 5,45GHz, 6,5625GHz
Asennustyyppi
Liima
Taajuusalue
2,4GHz – 2,5GHz, 4,9GHz – 6GHz, 6GHz – 7,125GHz
Korkeus (maks.)
0,185" (4,70mm)