LXV75-024SW
DigiKeyn tuotenumero
633-1091-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LXV75-024SW
Kuvaus
LED DRIVER CV AC/DC 24V 3.13A
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3,13A 24V Vakiojännite LED-ohjaimet AC-DC-muunnin Topologia 1 Lähtö
Kategoria
Teho (wattia)
75 W
Jännite - erotus
3.75 kV
Toimintalämpötila
-35°C – 70°C
Tehokkuus
92%
Koko/mitat
6,58" pit. x 2,62" lev. x 1,65" kork. (167,0mm x 66,5mm x 42,0mm)
Tulojännite (min.)
90VAC
Tulojännite (maks.)
305VAC
Paino
2,1 lbs (952,5 g)
Lähtöjännite
24V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
3,13A