LXV300-024SW
DigiKeyn tuotenumero
633-1109-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LXV300-024SW
Kuvaus
LED DRIVER CV AC/DC 24V 12.5A
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12,5A 24V Vakiojännite LED-ohjaimet AC-DC-muunnin Topologia 1 Lähtö
Kategoria
Teho (wattia)
300 W
Jännite - erotus
3.75 kV
Toimintalämpötila
-35°C – 70°C
Tehokkuus
93%
Koko/mitat
8,82" pit. x 3,47" lev. x 1,30" kork. (224,0mm x 88,0mm x 33,0mm)
Tulojännite (min.)
90VAC
Tulojännite (maks.)
305VAC
Paino
3,4 lbs (1,5 kg)
Lähtöjännite
24V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
12,5A