LXV300-012SW
DigiKeyn tuotenumero
633-1108-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LXV300-012SW
Kuvaus
LED DRIVER CV AC/DC 12V 23.3A
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
23,3A 12V Vakiojännite LED-ohjaimet AC-DC-muunnin Topologia 1 Lähtö
Kategoria
Teho (wattia)
300 W
Valmistaja
EXCELSYS / Advanced Energy
Jännite - erotus
3.75 kV
Sarja
Ominaisuudet
OCP, OTP, OVP, SCP
Pakkaustapa
Kotelo
Luokitukset
IP67
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-35°C – 70°C
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Tehokkuus
92%
Tyyppi
Vakiojännite
Terminointityyppi
Johdot
Topologia
AC-DC-muunnin
Koko/mitat
8,82" pit. x 3,47" lev. x 1,30" kork. (224,0mm x 88,0mm x 33,0mm)
Lähtöjen lukumäärä
1
Hyväksyjä
CE, cULus, EN
Tulojännite (min.)
90VAC
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Tulojännite (maks.)
305VAC
Paino
3,4 lbs (1,5 kg)
Lähtöjännite
12V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
23,3A