LXV150-042SW
DigiKeyn tuotenumero
633-1105-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LXV150-042SW
Kuvaus
LED DRIVER CV AC/DC 42V 3.57A
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3,57A 42V Vakiojännite LED-ohjaimet AC-DC-muunnin Topologia 1 Lähtö
Kategoria
Teho (wattia)
150 W
Jännite - erotus
3.75 kV
Toimintalämpötila
-35°C – 70°C
Tehokkuus
94%
Koko/mitat
7,84" pit. x 2,66" lev. x 1,58" kork. (199,0mm x 67,5mm x 40,0mm)
Tulojännite (min.)
90VAC
Tulojännite (maks.)
305VAC
Lähtöjännite
42V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
3,57A