LXV150-024SW on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
MEAN WELL USA Inc.
Varastossa: 244
Tekniset tiedot
Samankaltainen
MEAN WELL USA Inc.
Varastossa: 1 279
Tekniset tiedot
Varastossa: 240
6,25A 24V Vakiojännite LED-ohjaimet AC-DC-muunnin Topologia 1 Lähtö
LXV150-024SW
DigiKeyn tuotenumero
633-1103-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LXV150-024SW
Kuvaus
LED DRIVER CV AC/DC 24V 6.25A
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Teho (wattia)
150 W
Jännite - erotus
3.75 kV
Toimintalämpötila
-35°C – 70°C
Tehokkuus
93%
Koko/mitat
7,84" pit. x 2,66" lev. x 1,58" kork. (199,0mm x 67,5mm x 40,0mm)
Tulojännite (min.)
90VAC
Tulojännite (maks.)
305VAC
Lähtöjännite
24V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
6,25A