LXV150-012SW on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
MEAN WELL USA Inc.
Varastossa: 75
Tekniset tiedot
Samankaltainen
MEAN WELL USA Inc.
Varastossa: 1 107
Tekniset tiedot
Varastossa: 184
12,5A 12V Vakiojännite LED-ohjaimet AC-DC-muunnin Topologia 1 Lähtö
LXV150-012SW
DigiKeyn tuotenumero
633-1102-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LXV150-012SW
Kuvaus
LED DRIVER CV AC/DC 12V 12.5A
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Teho (wattia)
150 W
Valmistaja
EXCELSYS / Advanced Energy
Jännite - erotus
3.75 kV
Sarja
Ominaisuudet
OCP, OTP, OVP, SCP
Pakkaustapa
Kotelo
Luokitukset
IP67
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-35°C – 70°C
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Tehokkuus
92%
Tyyppi
Vakiojännite
Terminointityyppi
Johdot
Topologia
AC-DC-muunnin
Koko/mitat
7,84" pit. x 2,66" lev. x 1,58" kork. (199,0mm x 67,5mm x 40,0mm)
Lähtöjen lukumäärä
1
Hyväksyjä
CE, cULus, EN
Tulojännite (min.)
90VAC
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Tulojännite (maks.)
305VAC
Paino
2,3 lbs (1 kg)
Lähtöjännite
12V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
12,5A