LXV100-048SW on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
MEAN WELL USA Inc.
Varastossa: 47
Tekniset tiedot
Samankaltainen
FORTEC Power GmbH
Varastossa: 9
Tekniset tiedot
1,95A 48V Vakiojännite LED-ohjaimet AC-DC-muunnin Topologia 1 Lähtö
LXV100-048SW
DigiKeyn tuotenumero
633-1100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LXV100-048SW
Kuvaus
LED DRIVER CV AC/DC 48V 1.95A
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Teho (wattia)
100 W
Jännite - erotus
3.75 kV
Toimintalämpötila
-35°C – 70°C
Tehokkuus
92%
Koko/mitat
7,24" pit. x 2,66" lev. x 1,46" kork. (184,0mm x 67,5mm x 37,0mm)
Tulojännite (min.)
90VAC
Tulojännite (maks.)
305VAC
Lähtöjännite
48V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
1,95A