LXV100-036SW on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
MEAN WELL USA Inc.
Varastossa: 0
MEAN WELL USA Inc.
Varastossa: 4
Tekniset tiedot
2,75A 36V Vakiojännite LED-ohjaimet AC-DC-muunnin Topologia 1 Lähtö
LXV100-036SW
DigiKeyn tuotenumero
633-1098-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LXV100-036SW
Kuvaus
LED DRIVER CV AC/DC 36V 2.75A
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Teho (wattia)
100 W
Jännite - erotus
3.75 kV
Toimintalämpötila
-35°C – 70°C
Tehokkuus
93%
Koko/mitat
7,24" pit. x 2,66" lev. x 1,46" kork. (184,0mm x 67,5mm x 37,0mm)
Tulojännite (min.)
90VAC
Tulojännite (maks.)
305VAC
Lähtöjännite
36V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
2,75A