LXV100-024SW on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
MEAN WELL USA Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
MEAN WELL USA Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
4,05A 24V Vakiojännite LED-ohjaimet AC-DC-muunnin Topologia 1 Lähtö
LXV100-024SW
DigiKeyn tuotenumero
633-1097-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LXV100-024SW
Kuvaus
LED DRIVER CV AC/DC 24V 4.05A
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Teho (wattia)
100 W
Valmistaja
EXCELSYS / Advanced Energy
Jännite - erotus
3.75 kV
Sarja
Ominaisuudet
OCP, OTP, OVP, SCP
Pakkaustapa
Kotelo
Luokitukset
IP67
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-35°C – 70°C
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Tehokkuus
93%
Tyyppi
Vakiojännite
Terminointityyppi
Johdot
Topologia
AC-DC-muunnin
Koko/mitat
7,24" pit. x 2,66" lev. x 1,46" kork. (184,0mm x 67,5mm x 37,0mm)
Lähtöjen lukumäärä
1
Hyväksyjä
CE, cULus, EN
Tulojännite (min.)
90VAC
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Tulojännite (maks.)
305VAC
Paino
2,1 lbs (952,5 g)
Lähtöjännite
24V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
4,05A