ERFSR050062RZ
DigiKeyn tuotenumero
5916-ERFSR050062RZTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5916-ERFSR050062RZCT-ND - Cut Tape (CT)
5916-ERFSR050062RZDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERFSR050062RZ
Kuvaus
0805/0.50AMP/06V/T&R/ROHS
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 6V 500 mA Ih Kiinnitys pintaan 0805 (2012 metrinen), kovera
Kategoria
Laukaisuaika
100 ms
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
150 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
850 mOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen), kovera
Jännite - maksimi
6V
Koko/mitat
0,085" pit. x 0,053" lev. (2,15mm x 1,35mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
500 mA
Paksuus (maks.)
0,049" (1,25mm)
Virta - laukaisu (It)
1 A
Hyväksyjä
cURus
Virta - maks.
100 A